Kettős évfordulót ünnepel a BBTE Római Katolikus Teológia Kara

2022.06.16.

Erdő Péter bíboros, prímás és Daniel David, a Babeș–Bolyai Tudományegyetem (BBTE) rektora lesznek a díszelőadói a BBTE Római Katolikus Teológia Kara által Közelebb hozni a teológiát címmel szervezett nemzetközi jubileumi szimpóziumnak, amelyet november 12–13-án tartanak online.

Kettős évfordulót ünnepel a teológia kar: 440 évvel ezelőtt alapították az egyetem intézményi elődjét, a kolozsvári jezsuita akadémiát, illetve a kar fennállásának 25. évfordulóját ünnepli.

A hatályos járványügyi előírások miatt az érdeklődők kizárólag online követhetik a rendezvény élő közvetítését a Római Katolikus Teológia Kar közösségi oldalán.

Aki a Zoom felületén keresztül szeretne bekapcsolódni az előadásokba, az ITT elérhető űrlap kitöltésével jelentkezhet.

09.
2024. szept.
Veni Sancte
Egyetemi templom